Targi STONE & GLASS POZNAŃ 2018

W roku 2018 nasza firma, Dianormet, miała zaszczyt uczestniczyć w targach STONE & GLASS POZNAŃ, gdzie mogliśmy zaprezentować naszą ofertę produktów oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Targi STONE & GLASS POZNAŃ 2018

Nasz stoisko przyciągało uwagę wielu odwiedzających, co pozwoliło nam na nawiązanie wielu cennych relacji z potencjalnymi klientami. Udział w targach STONE & GLASS POZNAŃ pozwolił nam na zaprezentowanie naszej firmy oraz naszych produktów szerszej publiczności, co przyczyniło się do zwiększenia naszej rozpoznawalności w branży.

Podczas targów mieliśmy okazję poznać innych specjalistów z branży, wymienić się pomysłami oraz zaprezentować nowe rozwiązania technologiczne. Współpraca z naszymi nowymi partnerami biznesowymi, którzy poznali nas na targach, przynosi nam wiele korzyści i trwa do dziś.

Targi STONE & GLASS POZNAŃ 2018

Udział w takim wydarzeniu jest dla każdej firmy cennym doświadczeniem i pozwala na zdobycie nowych kontaktów biznesowych, co przyczynia się do rozwoju firmy. Dlatego z pewnością będziemy kontynuować naszą obecność na targach STONE & GLASS POZNAŃ i innych wydarzeniach branżowych.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej