TARGI STONE & GLASS POZNAŃ 2019

W 2019 roku mieliśmy okazję zaprezentować naszą firmę Dianormet na targach STONE & GLASS POZNAŃ. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających, co pozwoliło nam na nawiązanie wielu cennych kontaktów biznesowych.

Targi STONE & GLASS POZNAŃ były dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania naszych produktów, dzięki czemu zyskaliśmy nowych potencjalnych klientów. Udział w tym wydarzeniu pozwolił nam również na spotkanie się z przedstawicielami innych firm, wymianę doświadczeń oraz zaprezentowanie naszych nowych rozwiązań technologicznych.

Dzięki nawiązanym kontaktom biznesowym podczas targów, udało nam się nawiązać owocną współpracę z wieloma nowymi kontrahentami. Udział w STONE & GLASS POZNAŃ był dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania naszych produktów, ale także do zwiększenia świadomości marki i zyskania nowych doświadczeń.

Jesteśmy przekonani, że udział w takich wydarzeniach jest kluczowy dla rozwoju firmy, dlatego z radością będziemy uczestniczyć w podobnych wydarzeniach w przyszłości.

TARGI STONE & GLASS POZNAŃ 2019
TARGI STONE & GLASS POZNAŃ 2019
TARGI STONE & GLASS POZNAŃ 2019
Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej