Rolki diamentowe wielopromieniowe STROH – nowa dostawa

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji rolek diamentowych profilowych, które są wykorzystywane podczas produkcji różnego rodzaju narzędzi, takich jak gwintowniki czy frezy. Dzięki naszej ofercie, nasi klienci mają dostęp do najwyższej jakości narzędzi szlifierskich, które pozwalają na precyzyjną obróbkę różnych materiałów.

Tym razem dostawa rolek diamentowych była przygotowana dla firmy FANAR – wiodącego producenta narzędzi do obróbki skrawaniem.

Nasze rolki diamentowe pochodzą z produkcji niemieckiej firmy STROH, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz niezawodność. Jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej skomplikowane kształty rolek diamentowych, wykonane z precyzją diamentu na najwyższym światowym poziomie. Wysokie tolerancje wykonania, które możemy osiągnąć, pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjną obróbkę materiałów.

Zaufało nam już wielu klientów, którzy doceniają naszą fachową wiedzę i doświadczenie w branży narzędzi szlifierskich. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać narzędzia, które pomagają w produkcji wysokiej jakości elementów dla różnych gałęzi przemysłu.

Rolki diamentowe wielopromieniowe STROH - nowa dostawa
Rolki diamentowe wielopromieniowe STROH - nowa dostawa
Rolki diamentowe wielopromieniowe STROH - nowa dostawa
Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej