Cyrkularka do kamienia DS450QS – już w drodze

Cyrkularka do kamienia z możliwością cięcia prostego oraz pod kątem 45°. Maszyna z uchyłem stołu roboczego do 85°z obrotem stołu roboczego co 1°. Maszyna monoblokowa – brak dodatkowych kosztów typu wylewanie fundamentów pod stół, możliwość przeniesienia maszyny w dowolnym momencie w inne miejsce. Głowica uchylna 0° – 45° i z obrotem 0° – 90° – 180°- 270°. Maszyna ze względu na swoją wagę (~6t) jest bardzo solidna i stabilna.

Piła mostowa monoblokowa, cyrkularka do kamienia DS450QS

W maszynie zastosowano chłodnicę oleju hydraulicznego oraz automatyczne centralne smarowanie a także zębatki skośne, dzięki czemu praca maszyny jest znacznie cichsza oraz będzie pracować dłużej. Maksymalna średnica piły wynosi 450mm. W cyrkularce użyto najwyższej jakości podzespołów firm Siemens oraz Schneider. Sterowanie w maszynie odbywa się za pomocą ekranu dotykowego oraz joysticków i przycisków na panelu sterowania, a także za pomocą pilota bezprzewodowego. Silnik główny posiada falownik, który umożliwia płynną regulację obrotów. Cyrkularka posiada wbudowany wąż na wodę do spłukiwania.
Do ustawiania linii cięcia można wykorzystać wbudowany laser. Praca w osi Z odbywa się na śrubie. W celu określenia pozycji granicznej należy dojechać tarczą do stołu i zatwierdzić aktualną pozycję jednym przyciskiem na ekranie dotykowym.

Piła mostowa monoblokowa, cyrkularka do kamienia DS450QS
Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej