Targi Glass w Szanghaju 2021

W 2021 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w jednych z najważniejszych targów szklarskich na świecie, które odbyły się w Szanghaju. Była to dla nas niezwykle ważna i owocna wizyta, która znacząco wpłynęła na rozwój naszego biznesu.

Podczas targów mieliśmy okazję zaprezentować naszą ofertę. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów z całego świata, co pozwoliło nam nawiązać wiele cennych kontaktów i umówić się na spotkania biznesowe. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem znanego producenta maszyn do obróbki szkła – FUSHAN.

Targi Glass w Szanghaju 2021

Dzięki udziałowi w targach w Szanghaju mogliśmy lepiej poznać rynek szklarski i jego potrzeby, co pozwoliło nam na dostosowanie naszej oferty do wymagań klientów. Wizyta na targach była dla nas inspirującym doświadczeniem, które pozwoliło nam na zdobycie nowych perspektyw i pomysłów na rozwój naszej działalności.

Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na targach w Szanghaju przyniesie wiele korzyści dla naszej firmy i pozwoli nam na dalszy rozwój i ekspansję na rynki zagraniczne. Dzięki nawiązanym kontaktom i zawartym umowom będziemy w stanie zaoferować naszym klientom jeszcze lepszą jakość produktów i usług, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia ich zadowolenia i zaufania do naszej firmy.

Targi Glass w Szanghaju 2021
Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej