Krawędziarki do szkła FUSHAN już u nas w magazynie!

Nowe maszyny do szkła zawitały już w naszym magazynie pod Kielcami!
W zeszłą środę doszły do nas 3 maszyny szklarskie. Dzielnie walczyliśmy przez kilka godzin, aby bezpiecznie je rozładować. W końcu się udało! Jesteście ciekawi co to za maszyny? Już tłumaczymy:

Pierwsza, a w zasadzie ostatnia maszyna na naszej naczepie przysporzyła nam najwięcej kłopotów, mimo tego nie poddaliśmy się i już po kilku dłuższych chwilach WIERTARKA POZIOMA DO SZKŁA FZ 125 FUSHAN stała na naszym parkingu.

Wiertarka pozioma do szkła chińskiej firmy FUSHAN posiada funkcję pozycjonowania promieniem podczerwieni, który jest kontrolowany poprzez enkoder i sterownik. Górne wrzeciono sterowane manualnie(ręcznie). Pneumatyczny stół posiada wstępne pozycjonowanie. Zbiornik wody wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. To lekka maszyna o wadze zaledwie 1000kg, która poradzi sobie ze szkłem o grubości 3-50mm! 2,45kW daje radę!

Krawędziarki do szkła FUSHAN już u nas w magazynie!

Oprócz wiertarki do szkła, która już dzielnie pracuje dla naszego klienta, zamówiliśmy dwie krawędziarki do szkła. Krawędziarka prostoliniowa do szkła FZM9325P wyposażona jest w 9 wrzecion. Wrzeciona przednie poruszają się synchronicznie z przednią belką przy obróbce szkła o różnej grubości. Charakteryzuje się bardzo mocną i stabilną budową (rama wykonana z odlewu żeliwnego). Model ten posiada ekran
dotykowy i automatyczne sterowanie PLC. Maszyna posiada układ pneumatyczny. Do każdej zamówionej maszyny dodajemy CAŁY KOMPLET 9 tarcz GRATIS! Konfiguracja tarcz: 5 szt. tarcza szlifierska, 3 szt. tarcza polerska, 1 tarcza cerowa. Stelaż wykonany z profili aluminiowych. Maszyna zgodna z normą CE. Bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze.

Krawędziarka prostoliniowa do szkła FZM9325D również wyposażona w 9 wrzecion. Wrzeciona przednie także poruszają się synchronicznie z przednią belką przy obróbce szkła o różnej grubości. Charakteryzuje się bardzo mocną i stabilną budową (rama wykonana z odlewu żeliwnego). Model ten w odróżnieniu od poprzedniej maszyny posiada wyświetlacz LED i nie posiada układu pneumatycznego. Dzięki temu możemy trochę zaoszczędzić, jakość pracy jakoś drastycznie się nie zmienia. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Do każdej zamówionej maszyny dodajemy CAŁY KOMPLET 9 tarcz GRATIS! Konfiguracja tarcz: 5 szt. tarcza szlifierska, 3 szt. tarcza polerska, 1 tarcza cerowa. Stelaż wykonany z profili aluminiowych. Maszyna zgodna z normą CE. Bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze.

Więcej informacji nt. maszyn, które do nas dotarły:
Wiertarka:
https://dianormetglass.pl/product/wiertarka-pozioma-fz-125/
Krawędziarka FUSHAN FZM9325P z automatycznym sterowaniem PLC i ekranem dotykowym:
https://dianormetglass.pl/product/krawedziarka-do-szkla-plaskiego-fzm9325p-fushan/
Krawędziarka FUSHAN FZM9325D z wyświetlaczem LED (ta trochę tańsza):
https://dianormetglass.pl/product/krawedziarka-do-szkla-plaskiego-fzm9325d-fushan/

Wiertarka pozioma do szkła
Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej