Maszyny do obróbki kamienia – cyrkularka CNC oraz maszyna na murach

Kilka dni temu doszły do nas dwie maszyny kamieniarskie – DSCN 500N (CNC) oraz DLQ-800H. Po całym dniu spędzonym na rozładunku, udało nam się ustawić je na naszym magazynie w Bilczy, pod Kielcami.

Nasza maszyna CNC to trzyosiowa maszyna do cięcia kamienia z możliwością cięcia krzywych, wiercenia oraz obrabiania otworów za pomocą frezów mocowanych bezpośrednio do wrzeciona. Trzy osie połączone są serwomotorem włoskiej firmy EAS. Wiele możliwości obróbki kamienia daje nam wbudowany w komputer sterujący program do projektowania wycinanych kształtów. DSCN 500N pozwala na cięcie piłą o średnicy 500mm.

Piła mostowa monoblokowa DSCN 500N (CNC): https://dianormetstone.pl/product/pila-mostowa-monoblokowa-dscn-500n/

Piła mostowa monoblokowa DSCN 500

Pila DLQ-800H sterowana automatycznie, może być w pełni zautomatyzowana. Części maszyny wykonane są z wysokiej jakości stali. Automatyczne sterowanie zapewnia dokładność cięcia. Nasza piła mostowa jest świetną maszyną, idealną dla małych, średnich i dużych firm do cięcia kamienia w trybie ręcznym i automatycznym. DLQ-800H to piła o konstrukcji mostowej, jest przeznaczona do cięcia płyt kamiennych na określony wymiar. Maszyna posiada stół regulowany hydraulicznie, dzięki czemu praca z nią umożliwia szybkie i wygodne cięcie kamienia. Wygodny panel sterujący z ekranem dotykowym pozwala na precyzyjne ustawienia tej maszyny. DLQ-800H pozwala na cięcie piłą o średnicy 800mm.

Piła mostowa do kamienia DLQ-800H (na murach): https://dianormetstone.pl/product/pila-mostowa-do-kamienia-dlq-800h/

Maszyny do obróbki kamienia - cyrkularka CNC oraz maszyna na murach
Cyrkularka do kamienia na murach DLQ-800H
Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej