Krawędziarka do szkła DZM9325D zamontowana

Mamy przyjemność ogłosić, że nasi technicy z firmy Dianormet z powodzeniem zainstalowali nową krawędziarkę do szkła DZM9325D w jednym z zakładów klienta, z którym współpracujemy. Ta świetna maszyna, wyposażona w 9 wrzecion, umożliwia precyzyjne obróbki szkła o różnej grubości.

Krawędziarka prostoliniowa DZM9325D imponuje swoją mocną i stabilną konstrukcją, której rama wykonana jest z odlewu żeliwnego. Oprócz tego, model ten posiada wyświetlacz LED, który ułatwia monitorowanie procesu pracy. Co więcej, ostatnie wrzeciono z tarczą cerową jest podnoszone pneumatycznie, co dodatkowo zwiększa wydajność i efektywność maszyny.

Jako część naszej oferty, do każdego zamówienia tej maszyny dołączamy CAŁY KOMPLET 9 tarcz GRATIS! Konfiguracja tarcz obejmuje 5 sztuk tarczy szlifierskich, 3 sztuki tarcz polerskich oraz 1 tarczę cerową. Dodatkowo, stelaż krawędziarki wykonany jest z trwałych profili aluminiowych.

Nasza krawędziarka DZM9325D jest w pełni zgodna z normą CE i została zaprojektowana tak, aby była bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na efektywnej produkcji szkła, mając pewność, że używają wysokiej jakości i nowoczesnego sprzętu.

Jesteśmy dumni z osiągnięcia naszych techników i cieszymy się, że możemy dostarczać naszym klientom jeszcze lepsze rozwiązania do przemysłu szklarskiego. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej nowej krawędziarce do szkła DZM9325D oraz innych modelach z naszej oferty.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej