Zakończyliśmy montaż dwóch maszyn do obróbki kamienia – DS450QS oraz DLCNC-1933

Mamy fantastyczną wiadomość do podzielenia się z wami – niedawno zakończyliśmy montaż dwóch nowych maszyn do obróbki kamienia u jednego z naszych klientów, a wszystko przebiegło dokładnie tak, jak sobie to zaplanowaliśmy! Jesteśmy niezmiernie podekscytowani tym osiągnięciem i chcielibyśmy się z wami podzielić tą radosną wiadomością.

Montaż maszyn u klienta to dla nas duże wyzwanie, ale również ogromna szansa na dostarczenie jeszcze lepszych usług. Dzięki nowym maszynom będziemy w stanie zapewnić im wyjątkową jakość obróbki kamienia, znacznie skracając czasy produkcji.

Nowe maszyny do obróbki kamienia są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które pozwalają na precyzyjne i efektywne przetwarzanie kamienia, nawet w warunkach klienta. Dzięki nim, nasz klient będzie mógł cieszyć się jeszcze lepszymi produktami oraz krótszymi terminami dostaw.

To ogromny krok naprzód dla naszej firmy i naszego klienta. Jesteśmy dumni z naszej ekipy, która ciężko pracowała, aby to osiągnąć, oraz z naszego klienta za zaufanie, jakie nam udzielili.

Mamy nadzieję, że nowe maszyny przyniosą nam wiele ciekawych projektów i wyzwań, które będziemy mogli zrealizować razem z naszym klientem.

Jakie maszyny do obróbki kamienia zamontowaliśmy?

Kolejna cyrkularka w Polsce – Piła mostowa monoblokowa, cyrkularka do kamienia DS450QS

Cyrkularka do kamienia z możliwością cięcia prostego oraz pod kątem 45°. Maszyna z uchyłem stołu roboczego do 85°, z obrotem stołu roboczego co 1°. Maszyna monoblokowa – brak dodatkowych kosztów typu wylewanie fundamentów pod stół, możliwość przeniesienia maszyny w dowolnym momencie w inne miejsce. Głowica uchylna 0° – 45° i z obrotem 0° – 90° – 180°- 270°. Maszyna ze względu na swoją wagę (~6t) jest bardzo solidna i stabilna.
W maszynie zastosowano chłodnicę oleju hydraulicznego oraz automatyczne centralne smarowanie a także zębatki skośne, dzięki czemu praca maszyny jest znacznie cichsza oraz będzie pracować dłużej. Maksymalna średnica piły wynosi 450mm. W cyrkularce użyto najwyższej jakości podzespołów firm Siemens oraz Schneider. Sterowanie w maszynie odbywa się za pomocą ekranu dotykowego oraz joysticków i przycisków na panelu sterowania, a także za pomocą pilota bezprzewodowego. Silnik główny posiada falownik, który umożliwia płynną regulację obrotów. Cyrkularka posiada wbudowany wąż na wodę do spłukiwania.
Do ustawiania linii cięcia można wykorzystać wbudowany laser. Praca w osi Z odbywa się na śrubie. W celu określenia pozycji granicznej należy dojechać tarczą do stołu i zatwierdzić aktualną pozycję jednym przyciskiem na ekranie dotykowym.

Przypominamy, że na naszym magazynie jest dostępna jeszcze jedna cyrkularka DS450QS – szybki czas realizacji zamówienia i atrakcyjna cena! Zapytaj o szczegóły: info1@dianormet.pl


Trzyosiowe centrum obróbcze do kamienia DLCNC-1933

3-osiowe centrum obróbcze do kamienia DLCNC-1933 to profesjonalna maszyna sterowana numerycznie do wykonywania i polerowania wszelkiego rodzaju blatów, parapetów oraz stopnic o regularnych oraz zakrzywionych kształtach. Jest przeznaczone do konturowania, cięcia i obróbki z trzema interpolowanymi osiami. Oparta jest na oprogramowaniu Syntec. Projekty programów można wykonywać na komputerze i używać w maszynie dzięki wbudowanemu portowi USB.
Przy pomocy tych interpolowanych osi możemy wykonać wiele złożonych operacji obróbki, które w przeciwnym razie wymagałyby kilku maszyn. Zębatki skośne zastosowane w naszej maszynie są bardziej wytrzymałe i cichsze.

Centrum poziome jest wyposażone w elektrowrzeciono z regulacją predkości do 8000 RPM. Dodatkowo maszyna posiada dwa magazyny narzędzi umiejscowione po obu bokach stołu roboczego. Zmiana narzędzi odbywa się automatycznie. Łącznie możemy przechowywać 20 narzędzi na wieszakach dopasowanych do stożków narzędziowych.

W maszynie zastosowano najwyższej jakości podzespoły renomowanych firm, m.in. Siemens oraz Schneider. Sekcja przyssawek oraz blokad materiału dołączona do maszyny. Dodatkowym udogodnieniem w naszym centrum jest laser krzyżowy do ustawienia materiału oraz pointer – po wprowadzeniu projektu maszyna pokaże nam, jak rozmieścić przyssawki w celu uniknięcia kolizji.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej