Krawędziarka do szkła DESK-9 Dianormet – załadowaliśmy, niedługo montaż

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami ekscytującą wiadomością! Dzisiaj rozpoczynamy montaż naszej nowej krawędziarki do szkła DESK-9, a to oznacza, że kolejny klient postawił na naszą jakość i doświadczenie. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania w branży obróbki szkła.

Krawędziarka DESK-9 to prawdziwa perełka w naszej ofercie. Dzięki zastosowaniu aż dziewięciu wrzecion, ta maszyna umożliwia szlifowanie i polerowanie prostych, płaskich krawędzi szkła w jednym procesie. To nie tylko znacząco przyspiesza produkcję, ale także gwarantuje doskonałą jakość wykończenia. Konstrukcja maszyny jest niezwykle solidna, co zapewnia jej nie tylko długą żywotność, ale także niezawodność w codziennej pracy.

Krawedziarka do szkla DESK 9 zaladunek 1

Przyjrzyjmy się bliżej możliwościom tej nowoczesnej krawędziarki. Dzięki jej wszechstronności, możemy obrabiać krawędzie szkła o różnych wymiarach, począwszy od 100 x 100 mm, aż do imponujących 1830 x 2440 mm. Grubość szkła również nie stanowi problemu, ponieważ DESK-9 radzi sobie z grubościami od 4 do 19 mm. Prędkość obróbki jest regulowana i może wynosić od 1 m/min do 5 m/min, co pozwala dostosować ją do konkretnych potrzeb produkcji.

Nasz zespół szczególnie ceni sobie prosty i intuicyjny panel sterowania krawędziarki DESK-9. Dzięki niemu można łatwo dostosować parametry pracy maszyny do indywidualnych preferencji i wymagań. To sprawia, że obsługa maszyny jest wyjątkowo komfortowa i efektywna.

Dodatkowym atutem tej krawędziarki jest zastosowanie taśmy wykonanej z najwyższej jakości materiałów do transmisji szkła. Dzięki temu szkło jest przenoszone płynnie i bezpiecznie, co minimalizuje ryzyko zadrapań i innych uszkodzeń podczas obróbki.

Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie krawędziarka DESK-9 niesie ze sobą. Jeśli jesteście zainteresowani tą maszyną lub macie pytania na jej temat, śmiało się z nami skontaktujcie. Chętnie podzielimy się więcej informacjami i pomożemy dostosować nasze rozwiązanie do Waszych potrzeb.

Dziękujemy naszemu klientowi za zaufanie i możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić jego oczekiwania. Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ już niedługo podzielimy się kolejnymi aktualizacjami dotyczącymi naszych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie obróbki szkła.

Więcej informacji o tej krawędziarce: https://dianormetglass.pl/product/krawedziarka-do-szkla-plaskiego-desk-9-desk-10-desk-11/

Ostatnia dostępna sztuka w naszym magazynie! kontakt: info1@dianormet.pl

Krawedziarka do szkla DESK 9 zaladunek 2 1
Krawedziarka do szkla DESK 9 zaladunek 2 1
Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej