Maszyny Denver dostępne w Dianormet

Od kilku miesięcy współpracujemy z firmą Denver, która produkuje maszyny dla przemysłu kamieniarskiego, jak i szklarskiego. Z asortymentem można zapoznać się wchodząc do naszego sklepu na stronie.

https://dianormet.pl/k/maszyny-kamieniarskie/maszyny-kamieniarskie-denver/

Godny uwagi automat polerski do kamienia Vision X, to automatyczna jednogłowicowa maszyna do obróbki kamienia Posiada monoblokową, karbowaną stalową ramę pokrytą powłoką cynku, aby zapewnić długotrwałą odporność na rdzę i korozję. Panel sterowania jest zintegrowany z ramą oraz posiada amperomierz do pomiaru reakcji silnika podczas obróbki płyt.

Maszyna skok osi Z 370mm, dzięki czemu możemy obrabiać płyty o rozmiarze aż 3600x1900x310 mm za pomocą narzędzia o średnicy 350 mm. Bezproblemową pracę bez wątpienia zapewnia silnik o mocy 11kW.

maszyny


5-osiowa cyrkularka, piła mostowa do kamienia CNC Tecnika LAB / Tecnika ELITE

Centrum tnące zaprojektowane specjalnie do obróbki kamienia naturalnego i inżynieryjnego, ceramiki i materiałów ultrakompaktowych, w pełni spełniające wszystkie parametry – szybkość, dokładność, skoki robocze.

maszyny

4-osiowa cyrkularka, piła mostowa do kamienia Action

Nowoczesna monoblokowa piła mostowa / cyrkularka do kamienia z uchylną głowicą i ramą ocynkowaną ogniowo, zapewniająca wyjątkowo długą żywotność i dokładność.

Ważnym aspektem są 4 interpolowane osie poruszające się po stalowych prowadnicach z kulkami obrotowymi i stalowymi taśmami z rolkami obrotowymi zabezpieczonymi osłonami i smarowanymi przez scentralizowany system.

maszyny

5osiowe centrum do cięcia, monoblokowa piła mostowa do kamienia CNC FORMULA LAB / ELITE 

zaprojektowana specjalnie do obróbki kamienia naturalnego i inżynieryjnego, ceramiki i materiałów ultrakompaktowych.

maszyny

Cyrkularka do kamienia 3/4 osiowa monoblokowa Skema

Piła mostowa do kamienia z uchylną głowicą i ramą ocynkowaną ogniowo z pewnością zapewni wyjątkowo długą żywotność i dokładność cięcia.

skema

Nowinki sprzedażowe znaleźć można również w Social Mediach:

https://www.facebook.com/maszyny.kamieniarskie.narzedzia/

oraz

https://www.instagram.com/dianormet/

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej