Cyrkularki monoblokowe do kamienia DS650QS już u nas!

Przedstawiamy naszą najnowszą maszynę Cyrkularkę monoblokową do kamienia DS650QS! To urządzenie, które wnosi rewolucję do branży kamieniarskiej, zapewniając nie tylko niezwykłą precyzję, ale także wyjątkową mobilność i wygodę użytkowania.

Cyrkularka do kamienia DS650QS została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych kamieniarzach, którzy potrzebują sprzętu, na którym mogą polegać w codziennej pracy. Jednym z głównych atutów tej maszyny jest możliwość cięcia zarówno prostego, jak i pod kątem 45°, co otwiera szerokie spektrum możliwości dla różnorodnych projektów kamieniarskich.

Co wyróżnia naszą Cyrkularkę monoblokową? Przede wszystkim, jej konstrukcja monoblokowa eliminuje konieczność dodatkowych inwestycji, takich jak wylewanie fundamentów pod stół. To oznacza, że możesz szybko rozpocząć pracę bez zbędnego opóźnienia związane z przygotowaniem miejsca na maszynę. Dodatkowo, dzięki swojej solidnej konstrukcji, nasza Cyrkularka DS650QS zapewnia niezwykłą stabilność, co przekłada się na precyzyjne i skuteczne cięcie kamienia.

Innowacyjna głowica uchylna, pozwalająca na cięcie w zakresie od 0° do 45°, oraz obrotowy stół roboczy, umożliwiający obroty co 1°, sprawiają, że nasza maszyna jest wszechstronna i dostosowuje się do różnorodnych potrzeb projektowych. Dodatkowo, głowica z możliwością obrotu co 90° otwiera jeszcze szersze spektrum zastosowań, umożliwiając precyzyjne cięcie pod dowolnym kątem.

Nasza Cyrkularka DS650QS to nie tylko wyjątkowa precyzja i funkcjonalność, ale także mobilność. Dzięki swojej konstrukcji, maszynę można łatwo przenieść w dowolne miejsce, co daje elastyczność w organizacji warsztatu czy przestrzeni produkcyjnej.

Jeśli szukasz solidnej, stabilnej i wszechstronnej maszyny do cięcia kamienia, Cyrkularka monoblokowa DS650QS jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszym innowacyjnym rozwiązaniom i doświadczeniu w branży kamieniarskiej.

Cyrkularki monoblokowe do kamienia DS650QS już u nas! (1)
Cyrkularki monoblokowe do kamienia DS650QS już u nas! (4)
Cyrkularki monoblokowe do kamienia DS650QS już u nas! (3)
Cyrkularki monoblokowe do kamienia DS650QS już u nas! (5)

Zapraszamy do kontaktu: tel. 539 396 670 / info1@dianormet.pl – na tę chwilę maszyny dostępne od ręki!

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej