Automat polerski jednogłowicowy do kamienia SHAMP-3200

Jednogłowicowa polerka do kamienia SHAMP-3200, automat polerski, to profesjonalna maszyna, która służy do polerowania, szlifowania i szczotkowania powierzchni kamienia oraz kalibracji grubości za pomocą wagonów diamentowych. Monoblokowa konstrukcja zapewnia brak dodatkowych kosztów typu wylewanie fundamentów pod stół. Dodatkowym atutem jest możliwość przeniesienia maszyny w dowolnym momencie na inne miejsce oraz łatwość instalacji. Polerka jednogłowicowa typu mostowego do kamienia jest wygodna w użytkowaniu i pozwala na szybkie i skuteczne wykonanie prac polerskich na większości powierzchni kamiennych. Suport jest prowadzony przez prowadnicę liniową zanurzoną w oleju, o długiej żywotności, wysokiej dokładności obróbki i zaawansowanym systemie sterowania.
Maszyna wyposażona została w sterownik PLC oraz wysokiej jakości podzespoły: ekran dotykowy Xinje, stycznik firmy Zhengtai, zasilacz impulsowy Schneidera, przekaźnik Omron, czujnik zbliżeniowy: Omron.

Opis

W automacie polerskim SHAMP-3200 możemy obrabiać kamień o grubości 10-120mm. Głowica szlifierki z możliwością zamontowania 6 wagonów polerskich. Docisk pneumatyczny z zapotrzebowaniem powietrza na poziomie 0,6m³. Skok osi Z równy 110mm. Krańcówki są ustawiane manualnie.

Automat polerski jednogłowicowy do kamienia SHAMP 3200 (10)
Automat posiada uchylny stół roboczy do 85° (podnoszenie hydrauliczne), co jest znacznym ułatwieniem podczas załadunku kamienia w maszynach tego typu. Pozwala to na łatwe i dosyć precyzyjne ustawienie kamienia w odpowiedniej pozycji do szlifowania.
Automat polerski do kamienia SHAMP-3200
W maszynie zastosowano oddzielne falowniki do regulowania prędkości posuwu na osi X oraz na osi Y. Ich moc jest odpowiednio dopasowana, dzięki czemu można precyzyjnie kontrolować prędkość posuwu osi, co jest szczególnie przydatne w tego rodzaju maszynach kamieniarskich.
Automat polerski SHAMP-3200

 

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej