Boczkarka do kamienia STQM 400/450FZM9325D

Boczkarka do kamienia STQM 400/450FZM9325D umożliwia obrabianie boków elementów granitowych za pomocą m.in. frezów profilowych oraz tarczy diamentowej do cięcia (max. 350mm średnicy). Dodatkowym atutem tej maszyny jest montowany bezpośrednio na wrzecionie stożek, na który są zakładane różnego rodzaju frezy profilowe. Oprócz tego możemy założyć tarcze diamentowe garnkowe żywiczne oraz polerskie a także frezy palcowe. Krawędzie materiału mogą być obrabiane tarczami kształtowymi obwodowymi. Jakby tego było mało na boczkarkę możemy zamontować wiertła diamentowe, które umożliwią zrobienie otworów w obrabianym materiale. Tak wiele możliwości za tak niewielką cenę!

Opis

Boczkarka do kamienia STQM 400450FZM9325D
To jednogłowicowa maszyna, która charakteryzuje się wysoką dokładnością obróbki. Dzięki uchylnemu wrzecionu możemy uzyskać wiele oryginalnych kształtów profili. Płynna regulacja obrotów wrzeciona sterowana jest przez falownik. Głowica boczkarki ma uchył 0-90 stopni. W naszej boczkarce możemy ustawić cięcie oraz szlifowanie dowolnego kąta. Praca w trybie automatycznym może odbywać się tylko w prostej linii. Frezem palcowym możemy zrobić otwór pod umywalkę w blacie a wiercenie otworów w kamieniu nie stanowi żadnego problemu dla tej boczkarki.

Boczkarka do kamienia STQM 400450FZM9325D

Kontakt

Zapytania prosimy składać na e-mail: info1@dianormet.pl – przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę oraz odpowiemy na ewentualne pytania.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej