Myjka pionowa do szkła DYX-1600L

DYX-1600L to pionowa myjka do szkła płaskiego, która służy do czyszczenia i suszenia płaskiego szkła, takiego jak szyby okienne, lustra, panele szklane itp. Jest to urządzenie przemysłowe o wysokiej wydajności, przeznaczone do stosowania w zakładach szklarskich, firmach produkujących okna

DYX-1600L jest wyposażona w szereg zaawansowanych funkcji, które umożliwiają skuteczne i efektywne czyszczenie szkła. Urządzenie ma szerokość roboczą wynoszącą 1600 mm, co umożliwia czyszczenie nawet bardzo dużych płyt szklanych.

DYX-1600L korzysta z zaawansowanych technologii, takich jak system czyszczenia wodą demineralizowaną, system osuszania powietrza, system filtracji wody, a także systemy regulacji prędkości i temperatury. Dzięki temu urządzenie zapewnia nie tylko skuteczne czyszczenie, ale również oszczędność wody i energii.

Podsumowując DYX-1600L to zaawansowana i wydajna myjka do szkła, która pozwala na skuteczne i efektywne czyszczenie szkła płaskiego.

Standard jakości

Sprawdzając szkło z czarnym tłem i lampami w kierunku szkła, nie ma na nim żadnych śladów wody, śladów po rolkach, zadrapań, a szkło jest suche oraz tafle nie uderzają się nawzajem podczas przesuwania się na rolkach.

Opis

Parametry Techniczne

Prędkość pracy

0-7 m/min

Maksymalna szerokość szkła

1600 mm

Minimalny rozmiar szkła

500 x 300 mm

Zakres grubości szkła

3-12 mm

Zapotrzebowanie energetyczne

22 kW

Rozmiar maszyny

6000x2000x2800 mm

Waga maszyny

2000 kg

Średnica szczotek

Ø150 mm

Wymiar rolek gumowych

Ø75 mm

Wysokość stołu roboczego

750 mm

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej