Piaskarka do szkła DPSK-1600

Automatyczna pionowa maszyna do piaskowania szkła DPSK-1600 to wysokiej jakości urządzenie, które doskonale nadaje się do piaskowania natryskowego oraz tworzenia wzorów na płaskim szkle o grubości od 3 do 50 mm. Składa się z kilku kluczowych sekcji, zapewniających efektywne i precyzyjne przeprowadzenie procesu piaskowania.

Opis

Pierwszą sekcją jest sekcja transportowa, która odpowiada za przenoszenie szkła przez maszynę. Dzięki poziomym paskom zębatym, szkło jest płynnie i równomiernie przenoszone wewnątrz urządzenia. Gdy szkło dociera do pozycji do piaskowania, następuje automatyczne aktywowanie pistoletów natryskowych, które są napędzane pionowym paskiem rozrządu.

Ważną częścią maszyny jest także szafka do piaskowania, gdzie odbywa się właściwy proces piaskowania. Automatyczny system natryskiwania piasku gwarantuje równomierne i kontrolowane rozprowadzenie materiału ścierającego na powierzchni szkła. Dodatkowo, maszyna jest wyposażona w sprzęt do zbierania piasku, który pozwala na jego skuteczne odzyskiwanie i ponowne wykorzystywanie, co przekłada się na efektywność i ekonomiczność procesu. Zastosowano tu automatyczny system sterowania, który monitoruje i reguluje wszystkie aspekty piaskowania. Pozwala to na precyzyjne dostosowanie parametrów, takich jak czas, ciśnienie i natężenie piaskowania, aby osiągnąć pożądane efekty.

Dysze pistoletów natryskowych wykonane są ze specjalnego materiału, co znacznie wydłuża ich żywotność. Szkło jest przenoszone do kabiny do piaskowania, która jest wyposażona w aż 3 takie pistolety natryskowe. Pistolety mogą automatycznie nadmuchać piasek na powierzchnię szkła zgodnie z ustaloną specyfikacją na ekranie dotykowym. Piaskarka jest również wyposażona w dodatkowy pistolet ręczny.

Piaskarka do szkła DPSK-1600

Sterownik PLC renomowanej firmy Mitsubishi

Piaskarka do szkła DPSK-1600

 

Piaskarka DPSK-1600 jest automatycznie kontrolowana za pomocą dotykowego ekranu PLC

Piaskarka do szkła DPSK-1600

W piaskarce wbudowany został 1 pistolet do natrysku manualnego oraz 3 automatyczne pistolety natryskowe

 

Piaskarka do szkła DPSK-1600

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej