Piła do bloków murarskich – BC

Piły BC to wyjątkowe przecinarki mostowe, idealne do zastosowań na każdym placu budowy. Te solidne, kompaktowe i precyzyjne maszyny są doskonałe do cięcia bloków betonowych, kamiennych, ceglanych, Porotonu i innych materiałów budowlanych. Dzięki napędowi pasowemu, operator może pozostać nieruchomy, obsługując silnik za pomocą koła zamachowego umieszczonego po prawej stronie maszyny.

Opis

Głowica porusza się płynnie po chromowanych prowadnicach, wykorzystując liniowe łożyska obiegowe z zabezpieczeniem przeciwpyłowym. Ręczne nachylenie mostu umożliwia cięcia od 90° do 45°, a regulacja głębokości cięcia odbywa się za pomocą koła zamachowego nad silnikiem. Piły te są przystosowane do pracy z tarczami o średnicy Ø600, Ø650, Ø700, Ø750, Ø800 mm, w zależności od modelu, dostępne wyłącznie w wersji trójfazowej.

Dodatkowo, piły blokowe wyposażone są w skuteczny system chłodzenia tarczy tnącej, z pompą obiegu wody umieszczoną w zbiorniku. Zbiornik wykonany z blachy jest całkowicie przyspawany do wzmocnień konstrukcyjnych, gwarantujących maksymalną odporność na skręcanie i wyginanie. Opróżnianie zbiornika jest łatwe dzięki otwarciu korka spustowego, a odłączane nogi ułatwiają transport.

Akcesoria w zestawie: W komplecie znajduje się przykładnica goniometryczna, instrukcja obsługi i zestaw kluczy.

Dostępne opcje:

  • Tarcze diamentowe
  • Przedłużenie bocznego stołu rolkowego o rozmiarach 100×50 cm / 150×50 cm / 200×50 cm
  • Przedłużenie bocznego stołu z blachy o wymiarach 55×45 cm
  • Przykładnica boczna
  • Laser precyzyjny
  • Ogranicznik boczny
  • Zestaw kół do transportu.
Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej