Ściernica diamentowa promieniowa wypukła 1F1

Ściernica diamentowa promieniowa wypukła typu 1F1 . Możemy wyprodukować również tarcze o wymiarach innych niż standardowe Rozmiar ziarna diamentowego: D39 – D251. Spoiwo metalowe spiekane M. Prowadzimy również regenerację tych narzędzi diamentowych Zapraszamy do współpracy.

Opis

Tarcza szlifierska 1F1 składa się z płaskiej tarczy z wypukłym pierścieniem ściernym, wykonanej z materiału ściernego, takiego jak diament lub borazon (CBN). Ten specjalny rodzaj narzędzia szlifierskiego jest używany głównie do szlifowania powierzchni wewnętrznych lub zewnętrznych łożysk kulkowych, czyli ich bieżni. Dzięki właściwościom kształtu i materiału ściernego, tarcza umożliwia precyzyjne i dokładne szlifowanie i kształtowanie bieżni łożysk, co jest niezbędne dla ich poprawnej pracy.

Tarcze szlifierskie 1F1 mają również zastosowanie w szlifowaniu cienkich powierzchni, takich jak szklane ścianki. Dzięki swojemu kształtowi, ściernice te pozwalają na precyzyjne i dokładne szlifowanie elementów o niewielkiej grubości, minimalizując jednocześnie ryzyko uszkodzenia podczas procesu szlifowania.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej