Tlenek ceru biały CeO2 – proszek polerski do szkła

Wysokiej jakości proszek polerski na bazie tlenku ceru. Środek szeroko stosowany w branży szklarskiej oraz optycznej do polerowania szkła, luster. Tlenek ceru stosowany jest w fazowarkach i krawędziarkach do szkła płaskiego. Znakomicie sprawdza się również do ręcznego usuwania rys oraz polerowania szkła gospodarczego i oświetleniowego w hutach szkła. Można nim polerować lustra, lusterka samochodowe i reflektory, szyby pojazdów, kryształy.

Do użytku po rozmieszaniu w odpowiednich proporcjach z wodą.

 

Opis

Zalety tlenku ceru Dianormet

  • Doskonale nabłyszcza powierzchnie
  • Nie osadza się w zbiornikach
  • Ekonomiczny

Tlenek ceru to wysokiej jakości proszek polerski, który znakomicie nadaje się do polerowania różnego rodzaju szkła, luster, kryształów oraz reflektorów. Jest to popularny środek w branży szklarskiej i optycznej, ale również doskonale sprawdza się w polerowaniu szkła gospodarczego i oświetleniowego.

Tlenek ceru cechuje się doskonałymi właściwościami polerskimi, dzięki czemu pozwala na uzyskanie perfekcyjnie gładkiej i błyszczącej powierzchni. W połączeniu z wodą tworzy skuteczny środek polerski, który usuwa rysy oraz nierówności z powierzchni szkła.

Jego zalety to nie tylko doskonała jakość polerowania, ale również brak osadzania się w zbiornikach maszyn oraz ekonomiczność. Tlenek ceru jest więc idealnym rozwiązaniem dla firm szklarskich oraz dla użytkowników indywidualnych, którzy chcą samodzielnie wykonać pracę polerską na szkle, lustrach czy reflektorach samochodowych.

Możliwości zastosowania tlenku ceru są nieograniczone – od polerowania lusterka w łazience po usuwanie rys z szyb pojazdów. Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom jest to środek, który warto mieć w swoim warsztacie czy firmie.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej