Tlenek ceru różowy CeO2 – proszek polerski do szkła

Wysokiej jakości proszek polerski na bazie tlenku ceru. Środek szeroko stosowany w branży szklarskiej oraz optycznej do polerowania szkła, luster. Tlenek ceru stosowany jest w fazowarkach i krawędziarkach do szkła płaskiego. Znakomicie sprawdza się również do ręcznego usuwania rys oraz polerowania szkła gospodarczego i oświetleniowego w hutach szkła. Można nim polerować lustra, lusterka samochodowe i reflektory, szyby pojazdów, kryształy.

Do użytku po rozmieszaniu w odpowiednich proporcjach z wodą (1:1).

 

Opis

Zalety tlenku ceru Dianormet

  • Doskonale nabłyszcza powierzchnie
  • Nie osadza się w zbiornikach
  • Ekonomiczny

Proponowany proszek polerski, czyli tlenek ceru, to produkt wysokiej jakości, doskonale nadający się do polerowania różnego rodzaju szkła, luster, kryształów oraz reflektorów. Jest to popularne rozwiązanie w branży szklarskiej i optycznej, ale sprawdza się również w polerowaniu szkła gospodarczego i oświetleniowego.

Tlenek ceru charakteryzuje się wyjątkowo skutecznymi właściwościami polerskimi, co pozwala na uzyskanie gładkiej i lśniącej powierzchni. Dzięki połączeniu z wodą, tworzy skuteczny środek polerski, który usuwa rysy oraz nierówności z powierzchni szkła.

Produkt cechuje się nie tylko doskonałą jakością polerowania, ale także brakiem osadzania się w zbiornikach maszyn oraz ekonomicznością. Tlenek ceru jest idealnym rozwiązaniem dla firm szklarskich oraz dla użytkowników indywidualnych, którzy chcą samodzielnie wykonać pracę polerską na szkle, lustrach czy reflektorach samochodowych.

Możliwości zastosowania tlenku ceru są nieograniczone – od polerowania lusterka w łazience po usuwanie rys z szyb pojazdów. Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom, jest to środek, który warto mieć w swoim warsztacie czy firmie. Wypróbuj tlenek ceru już dziś i ciesz się piękną, gładką powierzchnią swoich szklanych przedmiotów!

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej