Trzyosiowe centrum obróbcze CNC do kamienia DLCNC-1933

3-osiowe centrum obróbcze do kamienia DLCNC-1933 to profesjonalna maszyna sterowana numerycznie do wykonywania i polerowania wszelkiego rodzaju blatów, parapetów oraz stopnic o regularnych oraz zakrzywionych kształtach. Jest przeznaczone do konturowania, cięcia i obróbki z trzema interpolowanymi osiami.

Opis

Oparta jest na oprogramowaniu Syntec. Projekty programów można wykonywać na komputerze i używać w maszynie dzięki wbudowanemu portowi USB. Przy pomocy tych interpolowanych osi możemy wykonać wiele złożonych operacji obróbki, które w przeciwnym razie wymagałyby kilku maszyn. Zębatki skośne zastosowane w naszej maszynie są bardziej wytrzymałe i cichsze.

Trzyosiowe centrum obróbcze do kamienia DLCNC-1933

Centrum poziome jest wyposażone w elektrowrzeciono z regulacją predkości do 8000 RPM. Dodatkowo maszyna posiada dwa magazyny narzędzi umiejscowione po obu bokach stołu roboczego. Zmiana narzędzi odbywa się automatycznie. Łącznie możemy przechowywać 20 narzędzi na wieszakach dopasowanych do stożków narzędziowych.

Trzyosiowe centrum obróbcze do kamienia DLCNC-1933

W maszynie zastosowano najwyższej jakości podzespoły renomowanych firm, m.in. Siemens oraz Schneider. Sekcja przyssawek oraz blokad materiału dołączona do maszyny. Dodatkowym udogodnieniem w naszym centrum jest laser krzyżowy do ustawienia materiału oraz pointer – po wprowadzeniu projektu maszyna pokaże nam, jak rozmieścić przyssawki w celu uniknięcia kolizji.

Trzyosiowe centrum obróbcze do kamienia DLCNC-1933

 

Filmik poglądowy

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej