Wagon diamentowy do granitu ze spoiwem metalicznym

Wagony diamentowe na bazie spoiw metalicznych. Do szlifowania płyt granitowych za pośrednictwem głowic polerskich na mokro. Wysokość segmentu diamentowego 17mm. Dostępne gradacje: 30/40, 40/50, 50/60, 60/80.

Opis

Wagony polerskie stosowane w głowicach automatów polerskich do polerowania granitu i innych kamieni są zwykle wykonane na bazie spoiwa metalicznego. Wagony te mają 17 mm wysokości segmentu diamentowego, co pozwala na skuteczne i precyzyjne polerowanie powierzchni kamienia.

Wagony polerskie zwykle składają się z metalowej płyty, na której zamocowane są pojedyncze segmenty diamentowe, umieszczone obok siebie w rzędach. Segmenty te wykonane są z ziaren diamentowych w spoiwie, co pozwala na efektywne usuwanie drobnych niedoskonałości i wyrównywanie powierzchni kamienia podczas procesu polerowania.

Wagony polerskie są często stosowane w automatycznych maszynach do polerowania kamieni, gdzie mogą być szybko i precyzyjnie wymieniane w celu uzyskania pożądanego efektu polerowania. Dzięki ich konstrukcji i wytrzymałości są niezwykle skutecznym narzędziem w obróbce kamieni, zwłaszcza twardych i trudnych do polerowania materiałów.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej