Wagon diamentowy do granitu ze spoiwem żywicznym

Wagony diamentowe na bazie spoiw żywicznych. Do szlifowania i polerowania płyt granitowych za pośrednictwem głowic polerskich na mokro. Wysokość segmentu diamentowego 17mm. Dostępne gradacje 200-3000.

Opis

Wagony polerskie, które montuje się w głowicach automatów polerskich do polerowania granitu i innych kamieni, mogą być wykonane na bazie spoiwa żywicznego. Wagony tego typu zwykle posiadają segmenty diamentowe o wysokości 17 mm oraz szeroki zakres granulacji ziarna diamentowego.

Segmenty diamentowe, które znajdują się na wagonach polerskich, mogą mieć różne rozmiary ziaren diamentowych, co pozwala na uzyskanie różnych stopni chropowatości i gładkości powierzchni. Wagony polerskie, które są wykonane na bazie spoiwa żywicznego, są bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie, dzięki czemu mogą być stosowane w procesie polerowania kamieni przez długi czas.

Wagony polerskie wyposażone w segmenty diamentowe o szerokim zakresie granulacji ziarna diamentowego są bardzo popularne w przemyśle kamieniarskim. Pozwalają one na uzyskanie różnych efektów polerowania, w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Dzięki swojej konstrukcji i wytrzymałości, wagony polerskie są niezwykle skutecznym narzędziem w obróbce kamieni, zwłaszcza twardych i trudnych do polerowania materiałów.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej