Wagony diamentowo-żywiczne do granitu

Wagony diamentowe na bazie spoiw żywicznych. Do szlifowania i polerowania płyt granitowych za pośrednictwem głowic polerskich na mokro.

Wysokość segmentu diamentowego 17mm.

Dostępne gradacje 200-3000.

Opis

Diamentowo-żywiczne wagony polerskie, które montuje się w głowicach automatów polerskich do polerowania twardych i miękkich kamieni, są wykonane na bazie spoiwa żywicznego i posiadają segmenty diamentowe o wysokości 17 mm. Segmenty diamentowe na wagonach polerskich wyposażone są w szeroki zakres granulacji ziarna diamentowego, co pozwala na uzyskanie różnych stopni chropowatości i gładkości powierzchni.

Wagony polerskie, które są wykonane z diamentowo-żywicznych segmentów, są bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie. Segmenty te są również bardzo skuteczne w polerowaniu twardych kamieni, takich jak granit czy bazalt, ale również w polerowaniu miękkich kamieni, takich jak marmur czy wapień.

Diamentowo-żywiczne wagony polerskie są bardzo popularne w przemyśle kamieniarskim ze względu na swoją wytrzymałość i skuteczność. Segmenty diamentowe, które są zamocowane na wagonach, są wykonane z najwyższej jakości diamentów, co gwarantuje ich trwałość i wysoką jakość polerowania.

Wagony polerskie wyposażone w diamentowo-żywiczne segmenty diamentowe są bardzo skutecznym narzędziem w obróbce kamieni. Ich uniwersalność pozwala na polerowanie różnych rodzajów kamieni, zarówno twardych, jak i miękkich, zawsze z zachowaniem najwyższej jakości i precyzji.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej