Piła mostowa do cięcia kamienia z napędem silnikowym – ITC AAS

Piła mostowa ITC AAS to zaawansowane narzędzie, idealne do cięcia kamienia naturalnego, marmuru, granitu, gresu porcelanowego, cegieł i murów. Wyposażona w silnikowy posuw głowicy z falownikiem do regulacji prędkości, zapewnia wydajność i precyzję cięcia. Przekładnia z paskiem zębatym, innowacyjny system nachylenia oraz pojedyncza belka z aluminium sprawiają, że piła jest wyjątkowo wytrzymała, kompaktowa i stabilna.

Opis

Nachylenie mostu od 90° do 0° umożliwia różnorodne cięcia, a innowacyjny system nachylenia pod kątem 0° pozwala na pracę w poziomie, używając zestawu do wiercenia. Regulacja głębokości cięcia odbywa się za pomocą koła zamachowego nad silnikiem. Dostępna z tarczami o średnicy Ø300 Ø350 Ø400 Ø450 mm, w wersji jednofazowej lub trójfazowej.

Powierzchnia robocza z wielowarstwowej sklejki morskiej gwarantuje stabilność, odporność na zginanie oraz trwałość w warunkach wilgoci. Dodatkowo, piła wyposażona jest w system chłodzenia tarczy tnącej z pompą cyrkulacji wody, umieszczoną w solidnie przyspawanym zbiorniku. Składane nogi ułatwiają transport.

W zestawie znajdziesz rozdzielnicę elektryczną, przedłużenie bocznego stołu rolkowego 100×50 cm, instrukcję obsługi, przykładnicę boczną, zestaw kluczy oraz ogranicznik boczny. Opcje, takie jak podwyższona konstrukcja, tarcze diamentowe, zestaw do wiercenia, precyzyjny laser czy silnik trójfazowy, czynią tę pilarkę wszechstronnym narzędziem do obróbki marmuru.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej