Ściernica diamentowa do szkła 1F1

Ściernice diamentowe typu 1F1 używane są do fazowania cienkich ścianek. Możemy wyprodukować również tarcze o wymiarach innych niż standardowe. Rozmiar ziarna diamentowego: D39 – D251. Prowadzimy również regenerację tych narzędzi diamentowych Zapraszamy do współpracy.

Opis

Ściernica 1F1 jest specjalnym narzędziem szlifierskim, które składa się z tarczy szlifierskiej o płaskim kształcie z wypukłym pierścieniem ściernym. Tarcza ta jest wykonana z materiału ściernego, którym może być diament lub borazon (CBN).

Ściernica 1F1 jest stosowana głównie do szlifowania bieżni łożysk, czyli powierzchni wewnętrznych lub zewnętrznych łożysk kulkowych. Dzięki swojemu kształtowi i materiałowi ściernemu, ściernica ta pozwala na dokładne szlifowanie i kształtowanie bieżni łożysk, co jest niezbędne dla zapewnienia ich prawidłowej pracy.

Ściernice 1F1 są również stosowane do szlifowania cienkich ścianek, np. powierzchni szklanych. Ich kształt umożliwia dokładne i precyzyjne szlifowanie elementów o niewielkiej grubości, a także minimalizuje ryzyko uszkodzenia elementu podczas szlifowania.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej