Ściernica diamentowa wypukła 1FF1

Ściernica diamentowa wypukła typu 1FF1. Diamentowa: do szlifowania i ostrzenia powierzchni natarcia i powierzchni przyłożenia narzędzi skrawających wieloostrzowych z ostrzami z węglików spiekanych [frezy, przeciągacze, rozwiertaki. Wielkość ziarna [µm] 20/14 – 315/250. Prowadzimy również regenerację tych narzędzi diamentowych Zapraszamy do współpracy

Opis

9a3 wymiaryŚciernica wypukła diamentowa 1FF1 jest narzędziem szlifierskim o promieniowym kształcie, który składa się z pierścienia diamentowego wykonanego ze spieku mieszanki proszków metali oraz ziarna diamentowego. Ściernica ta jest dedykowana do szlifowania szkła gospodarczego oraz oświetleniowego.

W zależności od typu obróbki (zgrubna, średnio wykańczająca lub wykańczająca), wielkość ziarna diamentowego jest dostosowywana do potrzeb klienta. Średnica zewnętrzna ściernicy diamentowej 1FF1 może mieć rozmiary od 50 mm do 200 mm, natomiast średnica otworu mocującego to 10 mm, 20 mm, 22 mm, 30 mm lub 50 mm.

Promień ściernicy diamentowej 1FF1 może być ustawiony w zakresie od R10′ do R60′, a szerokość ściernicy mieści się w przedziale od 10 mm do 60 mm. Wymiary, kształt oraz uziarnienie ściernicy mogą być dostosowane do wymagań klienta.

W celu zamówienia ściernicy diamentowej 1FF1, proszę podać wymagane parametry, takie jak: średnicę zewnętrzną, szerokość ściernicy, otwór mocujący, profil, promień oraz uziarnienie.)

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej