Ściernica diamentowa z zakrzywieniem tzw Biebuyck 1Q2

Ściernica diamentowa z zakrzywieniem (tzw. Biebuyck) – 1Q2. Standardowe ściernice fi 200 mm . Inne średnice według zapotrzebowania Klienta.Długa żywotność, wysoka wydajność, doskonała jakość szlifowania. Prowadzimy również regenerację tych narzędzi diamentowych Zapraszamy do współpracy

Opis

Oferujemy wysokiej jakości ściernice diamentowe do urządzeń biebuyck. Nasze ściernice diamentowe są w standardowej średnicy fi 200 mm i dostępne są również w innych średnicach, dostosowanych do potrzeb klientów.

Dostępne są różne rodzaje spoiw, w tym żywica, idealna do szlifowania cienkiego i grubego szkła, takich jak kieliszki, oraz metal, idealny do szlifowania grubego szkła, takiego jak wazy i misy.

Nasze ściernice diamentowe charakteryzują się krótkimi terminami realizacji, długą żywotnością oraz wysoką wydajnością, co przekłada się na doskonały stosunek jakości do ceny. Dodatkowo, oferujemy doskonałą jakość szlifowania, dzięki czemu nasze produkty są idealnym wyborem dla każdego, kto potrzebuje skutecznych narzędzi szlifierskich.

Jeśli szukasz wysokiej jakości ściernic diamentowych do swojego urządzenia biebuyck, skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy produkty, które spełnią Twoje wymagania i zapewnią Ci doskonałe efekty szlifowania.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej