Wagon diamentowy do marmuru ze spoiwem żywicznym

Wagony diamentowe na bazie spoiw żywicznych. Do szlifowania i polerowania płyt marmurowych za pośrednictwem głowic polerskich na mokro. Wysokość segmentu diamentowego 17mm. Dostępne gradacje 200-3000.

Opis

Wagony polerskie, które montuje się w głowicach automatów polerskich do polerowania marmuru i innych kamieni, często są wykonane na bazie spoiwa żywicznego. Wagony tego typu zwykle posiadają segmenty diamentowe o wysokości 17 mm oraz szeroki zakres granulacji ziarna diamentowego.

Segmenty diamentowe, które znajdują się na wagonach polerskich, są dostępne w różnych rozmiarach ziaren diamentowych, co umożliwia uzyskanie różnych stopni chropowatości i gładkości powierzchni. Wagony polerskie, które są wykonane na bazie spoiwa żywicznego, są bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie, dzięki czemu mogą być stosowane w procesie polerowania kamieni przez długi czas.

Wagony polerskie wyposażone w segmenty diamentowe o szerokim zakresie granulacji ziarna diamentowego są szczególnie przydatne podczas polerowania marmuru i innych miękkich kamieni. Marmur jest delikatnym materiałem, który łatwo się rysuje i zużywa podczas procesu polerowania. Dlatego wagony polerskie o odpowiedniej konstrukcji, z odpowiednio dobranymi segmentami diamentowymi, są niezwykle istotne, aby uzyskać pożądane efekty polerowania bez uszkodzeń kamienia.

Wagony polerskie są niezwykle skutecznym narzędziem w obróbce kamieni, a te wyposażone w segmenty diamentowe o szerokim zakresie granulacji ziarna diamentowego są idealne do polerowania różnych rodzajów kamieni, w tym marmuru.

Copyright © 2024 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej