Piła diamentowa do granitu HRK

Piła diamentowa klasy premium do precyzyjnego i wydajnego cięcia granitu. Produkcja turecka.

Znakomicie dobrane ziarno diamentowe w żółtym spoiwie, z dodatkiem kobaltu, wpływa na wysoką wydajność oraz precyzję cięcia. Dostępne wymiary: 400, 500, 600 mm z segmentem 15 mm. Otwór mocujący 50/60 mm. Piły diamentowe są wyciszone.

Opis

Tarcza z segmentami diamentowymi do cięcia marmuru, znana także jako piła HRK, to narzędzie przeznaczone do precyzyjnego cięcia marmuru. Tarcza składa się z segmentów diamentowych, które są umieszczone na metalowej płycie. Segmenty diamentowe mają za zadanie wycinać marmur poprzez ścieranie go w trakcie pracy.

Tarcza z segmentami diamentowymi jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi najwyższą precyzję cięcia, minimalny hałas oraz trwałość. Segmenty diamentowe są ułożone w sposób umożliwiający równomierne zużycie i dłuższą żywotność tarczy. W zależności od rodzaju marmuru, tarcze z segmentami diamentowymi do cięcia marmuru mogą mieć różną grubość i rozmiar segmentów, aby dostosować się do potrzeb danego zadania.

Podczas pracy z tarczą z segmentami diamentowymi, należy pamiętać o odpowiednim chłodzeniu narzędzia, aby zapobiec przegrzaniu i przedłużyć jego żywotność. Cięcie marmuru za pomocą tarczy z segmentami diamentowymi może wydawać się skomplikowane, jednak z odpowiednim przygotowaniem, umiejętnościami i narzędziami, można osiągnąć wysoką jakość cięcia.

Copyright © 2023 - PL – Dianormet - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna
Zamknij
Przejdź do pełnej tabeli rozmiarowej